Witaj w sekcji kariera!

Zamieściliśmy tutaj informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne przy podjęciu decyzji o pracy w
T-House
. Dowiesz się tutaj, jakich ludzi poszukujemy oraz jakie są kluczowe obszary zatrudnienia w naszej firmie.

T-HOUSE Poland poszukuje kandydatów na stanowisko :

ASYSTENT DS ADMINISTRACJI REF 1/2020

Opis stanowiska:

  • prowadzenie recepcji spółki
  • prowadzenie oraz rejestr korespondencji
  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego
  • dbanie o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentów
  • organizacja zakupów artykułów biurowych
  • przygotowywanie raportów

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, rozpoczęte studia wyższe (preferowani studenci studiów zaocznych)
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • dobra dykcja oraz polszczyzna
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, dokładność, systematyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • adekwatne wynagrodzenie
  • możliwość doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • miłą atmosfere pracy w młodym zespole
  • umowe o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e mail: info@thouse.pl podając w tytule nr referencyjny 1/2020